Jiné věci

Tož here I am

8. března 2017 v 14:48 | Adrian
Takže zpátky k bloggingu. To už bylo let. Naposledy jsem tu měl blog tak v deváté třídě? To jsem bylo ještě malý tele. Teď už jsem tele velký, pořád dělám a píšu kraviny, akorát teď už mají horší následky. Jako třeba to, že se každý *cought* hetero *cough* čtenář nasere nad tím, co tu melu. Omlouvám se, ale fakt potřebuju vyventilovat všechnu tu frustraci. Někteří zmlátí polštář (a nebo i člověka), já rozmlátím klávesnici.

Fakt se mi nechce dělat celé to "Kdo? Proč? O čem?" představení, které bývá tak nějak klasickým začátkem nového blogu. Stejně vaše první články nikdo nečte, a pokud máte fakt velkou smůlu, nikdo nebude číst ani vaše pozdější články. Blogovat se musí z radosti, ne z povinnosti či výhledu jakési slávy, protože ta fakt nepřijde. Už jsem v tohle odstavci použil třikrát slovo fakt, moje čeština fakt upadá. Čtyřikrát. Asi z toho udělám slovo svého blogu, takové logo-motto-copyright. Možná už jen proto, že mi připomíná anglické slovo pro buzeranta, fag či faggot. Ono se vám to totiž zažere do paměti, když vám tím lidi nadávaj. Ovšem taková slova tvoří lepší štít než zbraň. Kdyby to nebylo tak nebezpečný, klidně bych si ho vytetoval na tělo v nějakým hezkým fontu, třeba comic sans.

Ani si nejsem jistý, jestli lidi pořád ještě čtou blogy. A vzhledem k tomu, že blog.cz ani nemá mobilní verzi stránek, moc velkou naději tomu nedávám. Bohužel na vlogování jsem moc ošklivý a postižený, a ani by mi tamní komunita složená s nácků, komoušů a lidí, kteří rozhodně necítí lásku k bližnímu svému, nevěřila, že jsem kluk. Být aktivní na youtube vyžaduje sílu a odhodlání, zvláště pokud jste součástí marginalizované skupiny. Tímto posílám hodně síly všem lidem na youtube, kteří jsou LGBTQ+, postižení či mají jinou barvu pleti než bílou, zatímco já se zbaběle schovám na anonymním blogu.

Vzhledem k tomu, že blog.cz se bohužel ve svém vývoji zašprcnul v roce 2005, budu mít přesně tento blog i na tumblr, který má, kromě mobilních verzí stránek, mnohem lepší systém co se komunity týče Nezapomeňte mě follownout, lajknout, sdílnout, reblognout, retweetnout, a OUTRO.

Geez I cringed way too hard at this.
 
 

Reklama